Ilhas Do Lago Eco Resorts
| Gratis Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Aktiviteter Vattenpark | Mat/Dryck Restaurang Bar/lounge | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Ilhas Do Lago Eco Resorts Caldas Novas erbjuder närhet till Primeira Casa de Caldas Novas, som ligger ungefär 6 km bort. Det finns också en parkering på plats.
Se till att besöka O Casarao dos Gonzaga cirka 15 minuters bilresa från hotellet. Du kommer att befinna dig inom 4 km från Igreja Matriz.
Rummen på detta hotell har balkong samt luftkonditionering för din bekvämlighet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Restaurang
- Bar/lounge
Aktiviteter och avkoppling
- Vattenpark
- Trädgård
- Fitnesscenter
Service
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- 🚗
Var kan vi parkera vår bil vid Ilhas Do Lago Eco Resorts?
Gäster på Ilhas Do Lago Eco Resorts kan parkera sina fordon på parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Ilhas Do Lago Eco Resorts?
Gästerna på Ilhas Do Lago Eco Resorts måste checka ut vid 11:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuder Ilhas Do Lago Eco Resorts?
Ilhas Do Lago Eco Resorts erbjuder gratis avbokning. För mer information, kontakta hotellpersonalen.